ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15075028
nr 1507 5028
Nyrokoko, 64x64 cm
Kondition: saknar ljusarm slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:30:19
2/12 11:12:27
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.
nr 1507 5028
Nyrokoko, 64x64 cm
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 5 december 2022 |
| 2/12 11:12:27 | 1 | Vinnande bud |
Nyrokoko